Rolety natynkowe

 

 

SK 45

sk 45System SK 45 przeznaczony jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku.

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań firma Bertrand oferuje system Aluprof SK 45, świetnie prezentujący się na elewacji budynku. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

 

SKO-P

sko-pRolety adaptacyjne SKO-P przeznaczone są głównie do stosowania w istniejących budynkach. W systemie roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest zatem elementem dekoracyjnym współgrającym z fasadą budynku. Skrzynki w systemie SKO-P mają zaokrąglony kształt co sprawia, że sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Nadaje to niepowtarzalnego charakteru każdej elewacji.

© Bertrand - Okna i Drzwi